Приймаємо замовлення Детальніше
Топ категорійВесь каталог
Часті питання

Фабрика Миромарк - якісні меблі

Меблі фабрики Миромарк слід відзначити за такими характеристиками як висока якість, відмінний дизайн і що дуже важлива приємна адекватна цінова політика.
На сьогоднішній день меблі фабрики Миромарк є одними з найбільш популярних в Україні у своїй ціновій категорії. Основна спеціалізація фабрики - меблі для спальних кімнат, тут за багатством колекцій і кольорів їй немає рівних серед інших фабрик.
Завдяки спеціальним технологіям роботи з МДФ фасадами інженерам фабрики вдалося створити справді унікальні вироби, які за красою, та якістю не поступаються найвідомішим європейським брендам.

Кілька фактів про фабрику:

- заснована в 1995 році (досвід роботи на 2014 рік становить 19 років! Невдовзі святкуватимуть 20 річчя).
- потужне виробництво, розташоване на 7000 кв. метрах – це повний комплекс для виробництва меблів з дуже точними та високотехнологічними станками.
- перша фабрика в Україні, яка використала технологію нанесення шовкографічних малюнків на МДФ фасади.
- сертифікати якості на всі матеріали, використання тільки якісної сировини та фурнітури.
- якісне європейське упакування, яке дозволяє доставляти меблі на будь-які відстані без ризику пошкоджень.
- складські запаси, та чіткі терміни виготовлення продукції.

Офіційний сайт фабрики - www.miromark.com.ua

Меблі МироМарк на сьогоднішній день найкращий вибір, адже це не тільки найкращий за якістю виробник, а й найбільший вибір колекцій у різних стилях. Причому колекції напрочуд гарні, та вдало опрацьовані в плані не тільки візуального вигляду, але й зручності у використанні.

У кожній колекції меблів для спальні, або вітальні від фабрики Миромарк є вибір ліжок за розмірами спального місця, так само є ліжка як з нішою для білизни так і без, є з м'якою спинкою, або без неї.

Фабрика МироМарк використовує тільки якісну та сучасну фурнітуру, та найякіснішу меблеву плиту.

Колекції які клієнти вибирають найчастіше це, якщо брати з класики – спальня Єва, Дженіфер, Реджина Беж та Реджина Голд.
Якщо ж дивитися статистику за сучасними моделями, то на першому місці однозначно спальня Белла в білому кольорі, далі йдуть спальні Терра білий глянець/чорний мат, і Богема в білому кольорі

Серед меблів для вітальні лідирує колекція Чикаго в кольорі радика беж, це дійсно дуже красиві меблі, які чудово поєднуються з колекцією для спальні Мартіна.

Наша компанія займається продажем меблів фабрики МироМарк з 2014 року, ми давно співпрацюємо з фабрикою, та купуємо меблі велики партіями, для наших клієнтів ми можемо запропонувати найкращі умови купівлі та доставки меблів по Україні.
Тільки у нас оплата замовлення за фактом отримання, безкоштовна доставка, та найшвидші терміни постачання меблів з виробництва.
Найбільш ходові колекції меблів ми постійно підтримуємо на складській програмі та готові відвантажити меблі в день замовлення.

Асортимент фабрики

Фабрика МироМарк виробляє 23 колекції меблів у сучасному стилі і 23 колекції в стилі класика, погодьтеся таки значну кількість підтримувати у виробництві 46 колекцій меблів може тільки велике виробництво, що розвивається.

Працюючи на меблевому ринку понад 20 років фабрика постійно розвивається і щороку радує клієнтів новими виробами та покращеними старими моделями. Також крім фабрики МироМарк ми працюємо з відомими польськими виробниками фабриками Szynaka, Helvetia, BRW, Forte, Bogfran – це виробники, які відомі не тільки в Польщі та Україні, а й у всій Європі.

З українських фабрик ми працюємо з концерном БРВ та Гербором України – це найпотужніші виробники меблів в Україні, у них відмінна якість та великий вибір колекцій. Для бюджетного сегменту ми пропонуємо меблі фабрики Сокме, яка робить не дорогі, але при цьому якісні меблі.