Приймаємо замовлення Детальніше

Модні меблі для вітальні

Модні меблі для вітальні

Вітальня, візитна картка кожного будинку та квартири. Тут ми зазвичай проводимо найбільше часу, а також тут ми зустрічаємо наших гостей. Саме тому так важливо  вибирати набори меблів для вітальні, що відрізняються не лише оригінальним дизайном, а й функціональністю.

Асортимент виробів досить широкий, включає широкий вибір стильних столів і тумб під ТБ, секції, стелажі, журнальні столики, комоди. Вони спроектовані в такий спосіб, щоб забезпечити оптимальне використання наявного простору.

В результаті вони не займають багато місця в невеликих вітальнях і забезпечують максимальний комфорт домочадцям. Центральне місце у кімнаті має займати диваний гарнітур, тобто, диван з кріслами або модними пуфами. Крім того, журнальний столик. Якщо ви плануєте поставити обідній стіл, слід віддати перевагу висувним або складним конструкціям.

У свою чергу готові меблеві гарнітури порадують любителів класики. Набори включають традиційне обладнання, таке як шафи, комоди, полиці і вітрини. Все обладнання витримано в єдиному стилі, тому за необхідності можна легко розширити набір новими  сегментами. Модульні меблі стильні та зручні.

Меблі повинні відповідати декору вітальні, бажано всієї квартири. Це особливо важливо, якщо квартира маленька та вітальня з'єднана з іншою кімнатою. При виборі меблів грайте з палітрою кольорів, змішуйте фактури і види тканин. Просто не забувайте слідувати одному заздалегідь визначеному стилю.

Якщо хочете уникнути колірного хаосу, використовуйте перевірену схему: виберіть 3-4 кольори, один з них як основа, а інші у вигляді аксесуарів. Підбираючи дизайн для будь-якого приміщення, майте на увазі, що всі предмети інтер'єру повинні гармонійно поєднуватися.

Прочитало: 327 відвідувачів
Автор тексту Валентина

Постійний автор статей нашого сайту.
Фахівець в інтер'єрі та дизайні.